Awaryjne Otwieranie Zaków Trójmiasto

TRÓJMIASTO - GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT TEL. 889 - 843 - 313

Awaryjne Otwieranie Zamków w Gdańsku

Firma Multi Serwis zajmuje się Awaryjnym Otwieranie Zamków Samochodów i Mieszkań działa na terenie Gdańska i okolic, służąc Państwu od wielu lat. Świadczymy całodobowe usługi ślusarskie 24h/dobę 7 dni w tygodniu również w święta.

Priorytetem naszej firmy jest przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, bezpieczeństwo, szybki przyjazd i najniższa cena. Służymy pomocą w kryzysowych sytuacjach gdy zgubisz klucze, zatrzaśniesz samochód, popsuł ci się zamek- nasi wykwalifikowani technicy przyjadą i pomogą rozwiązać twój problem. Nasza oferta obejmuje usługi w zakresie Awaryjnego Otwierania Mieszkań, Samochodów, Sejfów i Kas Pancernych. Zajmujemy się również montażem i wymianą zamków w drzwiach. Posiadamy szeroki asortyment różnego typu zamków i wkładek. Jako renomowana firma z dużym doświadczeniem służymy Państwu fachową i szybką pomocą we wszystkich problemach związanych z zamkami.Nasza Firma posiada wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowanych najlepszych fachowców, którzy pracują przy użyciem profesjonalnych narzędzi. Firma dysponuje licencją II stopnia pracownika zabezpieczeń technicznych wydaną przez Wojewódzką Komendę Policji. Awaryjne otwieranie samochodów wymaga doświadczenia i profesjonalnego sprzętu, którym dysponujemy, aby otwieranie odbyło się sprawnie i bez uszkodzeń.

Czytaj Więcej

Świadczymy Usługi

24 h na dobę 7 dni w tygodniu

Jesteśmy do Państwa Usług 24 h na dobę również w święta! Zlecenia przyjmujemy pod numerem tel. 889843313! Wyjeżdżamy natychmiast po otrzymaniu zlecenia!