Awaryjne Otwieranie Zamków Trójmiasto

TRÓJMIASTO - GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT TEL. 889 - 843 - 313

Awaryjne Otwieranie Zamków Gdynia

Firma Multi Serwis – awaryjne otwieranie zamków i samochodów działa na terenie Gdyni i okolic od wielu lat ciesząc się dużym zaufaniem naszych klientów.Najważniejszym zadaniem naszej firmy jest natychmiastowa i ekspresowa pomoc.Zapewniamy stały kontakt, całodobową obsługę 7 dni w tygodniu 24 h na dobę.

Zapewniamy również niskie ceny, solidność oraz najwyższą jakość i profesjonalizm. Gwarantujemy szybki dojazd i sprawne załatwienie problemu. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonywaniu usług ślusarskich takich jak awaryjne otwieranie drzwi, otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie samochodów, aut, otwieranie zamków oraz otwieranie sejfów, kas pancernych, garaży czy skrzynek pocztowych. Otwieramy samochody wszystkich marek bez uszkodzeń fachowo i profesjonalnie. Otwieranie zamków to nasza specjalność, posiadamy umiejętności i specjalne narzędzia dzięki którym jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek. Nasza oferta zawiera również sprzedaż, montaż, wymianę, konserwację oraz naprawę wszelkiego rodzaju zamków. Wszystkie usługi wykonywane przez naszego ślusarza są wykonywane kompleksowo i profesjonalnie z wykorzystaniem najnowszych technik. Ślusarz w naszej firmie jest kompleksowo przygotowany i posiada niezbędną wiedze potrzebną do awaryjnego otwierania. Ślusarz Gdynia Zaprasza

Czytaj Więcej

Świadczymy Usługi

24 h na dobę 7 dni w tygodniu

Jesteśmy do Państwa Usług 24 h na dobę również w święta! Zlecenia przyjmujemy pod numerem tel. 889843313! Wyjeżdżamy natychmiast po otrzymaniu zlecenia!